Website Staatvandemondzorg.nl geheel vernieuwd

woensdag 11 september 2019
timer 2 min
De website Staatvandemondzorg.nl heeft een belangrijke update gekregen. De site, ontwikkeld door beroepsorganisatie KNMT, biedt in vogelvlucht overzicht op nieuwe onderzoeksinformatie en heeft een nieuwe vormgeving gekregen. De navigatiestructuur, grafische presentatie en overzichtelijkheid zijn verbeterd.

De Staat van de mondzorg (www.staatvandemondzorg.nl) bestaat sinds 2011 en is ontwikkeld op initiatief van de KNMT. De site biedt overzicht van de actuele stand van zaken van de mondzorg in Nederland. De gegevens zijn gebaseerd op registratie- en onderzoeksgegevens van de KNMT, en op andere bronnen, zoals onderzoek van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS). Ook de uitvoering van het KNMT-onderzoek binnen het project Peilstations wordt toegelicht.

 

Wetenswaardigheden over de tandarts

De site opent standaard, met een invoerveld voor zoektermen. Daaronder bevat de voorpagina een aantal opvallende wetenswaardigheden rond thema's als 'Organisatie', 'Toegankelijkheid' en 'Werkers in de mondzorg'. Bijvoorbeeld: 'Een deel (23%) van de tandartsen moet overrwerken of kan niet aan de zorgvraag voldoen.''Veruit de meeste (87%) tandartsen nemen nog patiënten aan'. De overzichtspagina's leiden naar bondige achtergrondartikelen, voorzien van infographics en factsheets.

 

 

 

Actueel onderzoek

De informatie op Staat van de mondzorg bevat naast artikelen ook samenvattingen van onderzoeksuitkomsten en publicaties. De site is nu 'responsive' gemaakt, geschikt voor gebruik op tablet en smartphone. De Staat van de mondzorg is bedoeld voor tandartsen, studenten tandheelkunde en andere geïnteresseerden.

 

Lees ook: ' Zoekmachine Tandarts.nl signaleert 'werkelijke problemen gebit'',  ' De website Allesoverhetgebit.nl steeds vaker bezocht'

Screenshot van www.staatvandemondzorg.nl

Reactie toevoegen

  • Toegelaten HTML-tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Regels en alinea's worden automatisch gesplitst.
  • Web- en e-mailadressen worden automatisch naar links omgezet.
  • Lazy-loading is enabled for both <img> and <iframe> tags. If you want certain elements skip lazy-loading, add no-b-lazy class name.
Website Staatvandemondzorg.nl geheel vernieuwd

Lees verder - met dit thema

flash_onNieuws

MO Plek is vanaf nu Mijn PM!

11 mrt om 10:01 uur

Leden van het PraktijkmanagersNetwerk kunnen al jaren gebruik maken van de netwerktool MO Plek. Hierin vind je…

Lees verder »

Vcare en Fonkelzorg over ‘de AI-revolutie’ in de eerste lijn: AI verbetert bereikbaarheid, triage én consulten

5 feb om 15:15 uurtimer5 min

De opkomst van kunstmatige intelligentie-toepassingen in de huisartsenpraktijk gaat razendsnel. Tegelijkertijd…

Lees verder »
Paul Koning tijdens de Dag van de Praktijkmanager op 16 mei 2024 (Foto: Ewald Geerdink)
mic_external_onInterview

Orthopedisch chirurg Paul Koning nam initiatief tot Prisma en OurMind: ‘AI-toepassingen geven een boost aan het werkplezier van dokters’

16 dec 2024 timer6 min
Orthopedisch chirurg Paul Koning is initiatiefnemer van de platforms Prisma Netwerk en OurMind. Met OurMind wil…
Lees verder »

Agilio ondersteunt praktijken met innovatieve tools: ‘Goede patiëntenzorg begint met tevreden personeel’

5 dec 2024 timer5 min

In de huisartsenzorg ligt de focus uiteraard vaak op de directe patiëntenzorg. Volgens Hein Vrins en Esther…

Lees verder »

Bellen met Lotte: Complete telefonieoplossing die voor rust en overzicht in de praktijk zorgt

1 okt 2024 timer4 min

Bellen met Lotte biedt een complete telefonieoplossing voor de eerstelijnszorg om zorgverleners weer tijd te…

Lees verder »

Agilio Verbetertraject: Continu verbeteren van de praktijkvoering, patiëntenzorg én teamsamenwerking

17 sep 2024 timer5 min

Agilio Software Nederland biedt als kennisprovider een nieuw traject aan waarin praktijkmanagers op basis van…

Lees verder »

Infomedics introduceert Declaratieservice Plus: ‘Kwaliteit en cashflow van de praktijk verbetert en declaratieproces wordt efficiënter’

11 sep 2024 timer5 min

Infomedics is van een relatief kleine factoringaanbieder in vijftien jaar uitgegroeid naar een alom aanwezige…

Lees verder »

‘One-stop-shop’ voor ICT in de eerstelijnszorg: Cobbler focust op veiligheid, innovatie en proactieve ondersteuning

9 sep 2024 timer4 min

Cobbler is een ICT-dienstverlener speciaal voor de eerstelijnszorg. Hun doel is om alle ICT-vraagstukken over…

Lees verder »